OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 281 931 729 | info@svobodnalidovamisie.cz

Svobodná lidová misie

nadkonfesní - nezávislá - šíření plného evangelia - nezisková

Čtyřicetileté výročí zasvěcení Božího domu v misijním centru v Krefeldu 

 


Plni vděčnosti jsme 5. a 6. dubna mohli zde, v mezinárodním misijním centru v Krefeldu, slavnostně vzpomenout na zasvěcení Božího domu před 40 lety.

K výroční slavnosti přišlo přibližně 1300 věřících z 23 zemí. Obě bohoslužby byly simultánně překládány do 12 jazyků a přes internet byly sledovány několika tisíci lidí ve 172 zemích. Po nedělní bohoslužbě se nechalo pokřtít 22 těch, kteří uvěřili, jako ve Skutcích apoštolů jednorázovým ponořením na jméno Pána Ježíše Krista. 

Shromáždění v misijním centru se o prvních víkendech každého měsíce zúčastní pravidelně stovky věřících. Počet těch, kteří se napojují přes internet, mezitím dosáhl 1250 připojení. Kromě toho jsou odsud na celém světě bezplatně zaopatřovány tisíce lidí biblickou literaturou, CD a DVD.

Věrný Pán se v uplynulých pěti desetiletích postaral o to, že Jeho čisté a neomylné Slovo dosahuje končin Země. Duchovní pokrm pro tento čas je dětem Božím kladen na stůl Páně. ON zaslíbil, že bude s námi až do konce světa. Jakmile k tomu přijdou ti poslední, ten Ženich Svou dokonanou Církev-Nevěstu vezme do nebeské slávy. ON k nám provolává: „Hleď, Já přijdu brzy!“

Živě

br. Ewald Frank - shromáždění v Krefeldu (Německo)

br. Ewald Frank - shromáždění v Krefeldu (Německo)
On-line vysílání kázání světoznámého kazatele br. Ewalda Franka ze shromáždění.

Pravidelné shromáždění se koná vždy v první víkend v měsíci a to v sobotu od 19:30 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 12:00. Tyto shromáždění lze sledovat i on-line:
On-line přenos - odkaz na stránky  ~   Video přenos  ~  Audio přenos

Živý audio přenos -  (přímý přenos - aktivní pouze v době shromáždění, viz výše)